Zapytanie ofertowe

Prosimy o wypełnienie formularza zapytania. Wysłanie zapytania nie jest równoznaczne z jego realizacją i służy tylko do przedstawienia naszej oferty.

Nasza oferta jest przeznaczona tylko dla firm i instytucji. Aktualnie nie sprzedajemy oprogramowania osobom fizycznym (do użytku prywatnego).

Prosimy o podanie nazwy programu, jego wersji i liczby stanowisk jaką są Państwo zainteresowani. Wiele programów jest sprzedawanych w paczkach lub ich cena zależna jest zależna od ilości stanowisk. Proszę również wpisać dodatkowe informacje, jeśli uważają Państwo, że mogą mieć wpływ na ofertę. Uzyskane informacje posłużą do przygotowania naszej oferty.

Nasz czas odpowiedzi nie jest zwykle dłuższy niż godzina (maksymalnie do 24 godz.).
Nie udostępniamy otrzymanych informacji stronom trzecim (innym firmom, instytucjom lub osobom prywatnym). Zastrzegamy sobie możliwość wysłania naszego newslettera z informacjami o nowościach, zmianach w ofercie i zastosowaniach oferowanego przez nas oprogramowania. Jednak nie częściej niż raz na tydzień-dwa. W każdej chwili po otrzymaniu newslettera można zrezygnować z jego otrzymywania.