PROGRAMY KOMPUTEROWE | SOFTWARE

Nasze usługi


Marketing i sprzedaż programów

Dla autorów programów komputerowych mamy propozycję współpracy. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz zapytania, lub telefonicznie.

 

Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Specjalizujemy się w tworzeniu małych, szybko działających i rozwiązujących problem programów. Mogą to być oparte na małej bazie danych aplikacje zbierające informacje z kilku źródeł. Lub raporty z dużych baz danych pozwalające w przekrojowy sposób spojrzeć na dane.

 

Zarządzanie wiedzą

Dla firm i instytucji przeznaczone są nasze usługi polegające na zarządzaniu wiedzą. Wiedza (czyli informacja) w dzisiejszych warunkach jest podstawą sukcesu. Jest specyficznym zasobem, którego przybywa w miarę wykorzystywania. Staramy się wskazywać zalety zarządzania wiedzą i sposoby efektywnego jej wykorzystywania. W warunkach przytłaczającej ilości informacji, jej szybkiej dezaktualizacji i wzrostu znaczenia wiedzy we wszystkich procesach biznesowych zarządzanie wiedzą staje się koniecznością.

Przykładowe usługi:

  • Tworzenie dokumentacji - autorstwo podręczników użytkownika, dokumentacji systemowych, systemów pomocy (WinHELP, HTML Help, PDF i inne).
  • Bazy wiedzy - rozwijanie i organizowanie.
  • Analizy procesów biznesowych oraz analizy wymagań - dla nowych systemów zarządzania i nowych programów.
  • Projektowanie intranetów i ekstranetów oraz ich integracja z istniejącmi systemami informatycznymi w organizacjach.

Każde zlecenie jest traktowane indywidualne. Dlatego ceny usług są negocjowane i zależą od złożoności, nakładu oraz ustalonej metody pracy. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zapytania lub telefonicznie.